Relacje inwestorskie - Aktualności
Programy PlayMakers.TV w serwisie Wrzuta.pl
2012-09-06

Programy spod szyldu PlayMakers.TV coraz szerzej dostępne. Od najbliższego piątku będzie je można oglądać na portalu Wrzuta.pl - serwisu z grupy o2.pl.

Wrzuta.pl to portal doskonale znany osobom szukającym ciekawych materiałów wideo w Internecie. Dotychczas serwis kojarzył się raczej z zabawnymi filmikami nienajlepszej jakości. Jednak to się zmieni, w planach jest nowa koncepcja strony.

Twórcy wrzuta.pl chcą zwiększyć liczbę treści autorskich. Powstaną podstrony, na których będzie można oglądać materiały wrzucane przez partnerów serwisu.

Zależy nam na tym aby filmy dostępne na naszym portalu były oryginalne i ciekawe. Właśnie dlatego podejmujemy współpracę z partnerami takimi jak PlayMakers.TV, którzy mogą dostarczyć nam profesjonalnie wyprodukowany kontent wysokiej jakości” – mówi Rafał Sokalski, Członek Zarządu Free4Fresh – wydawcy serwisu.

Z nowej współpracy zadowoleni są również przedstawiciele PlayMakers.TV, którzy liczą na nowe możliwości dotarcia do jeszcze większej liczby widzów.

Wrzuta.pl to rozpoznawalny w Polsce portal z materiałami wideo. Sądzimy, że osoby odwiedzające tę stronę będą zainteresowane proponowanymi przez nas programami. Ta współpraca to świetny sposób na dotarcie do nowych grup odbiorców” – mówi Krzysztof Augustyn, wiceprezes zarządu PlayMakers.tv.

Zmieni się również system zarabiania na materiałach zamieszczanych na Wrzuta.pl. Partnerzy kanałów tematycznych będą zarabiali proporcjonalnie do liczby wyświetleń ich materiału.

W zakładce PlayMakers.TV na stronie wrzuta.pl będzie można znaleźć archiwalne odcinki GameStory oraz najnowszą serię FaktoGramu. Dodatkowo na fanów gier będą czekały ciekawe wywiady z twórcami popularnych tytułów i innymi osobami związanymi ze światem gamingu.
« Pełna lista aktualności