Relacje inwestorskie - Aktualności
Powołanie spółek powiązanych - GigaSpeed sp. z o.o i TiVla sp. z o.o.
2014-02-27

W dniu 25 lutego 2014, zgodnie z przyjętą strategią dywersyfikacji znaczących jednostek biznesowych w ramach spółki - powołane zostały dwie spółki powiązane:

1. GigaSpeed sp. z o.o. w organizacji, której działalność będzie polegała na świadczeniu usług informatycznych i marketingowych dla sektora lokalnych dostawców usług internetowych oraz wspomaganie procesów konsolidacyjnych.
Udziały w nowo powstałej spółce objęte zostały poprzez Archimedeo sp. z o.o. (70%), oraz PlayMakers S.A. (30%). Prezesem Zarządu spółki GigaSpeed sp. z o.o. w organiacji został pan Bogusław Białoskórski.

2. TiVla sp. z o.o. w organizacji, której przedmiotem działalności będzie dystrybucja treści audiowizualnych oraz emisja programów telewizyjnych i filmów w formule video on demand i cloud tv oraz wprowadzenie na polski rynek innowacyjnego urządzenia typu set top box i świadczenie przy jego pomocy szerokiego wachlarza usług dodanych. Udziały w nowo powstałej spółce objęte zostały poprzez Archimedeo sp. z o.o. (70%), oraz PlayMakers S.A. (30%). Prezesem Zarządu spółki GigaSpeed sp. z o.o. w organiacji został pan Bogusław Białoskórski.
« Pełna lista aktualności