Relacje inwestorskie - Raporty EBI
23/2012: Poszerzenie zakresu dystrybucji programów telewizyjnych PlayMakersTV
Raport opublikowany w systemie EBI: 2012-07-19

Spółka informuje, iż zawarła porozumienie, na mocy którego, rozpoczęta zostanie emisja pilotażowa programów z oferty PlayMakers S.A. - FaktoGram oraz GameStory, w ramach anteny telewizyjnej "dlaCiebie" emitowanej w cyfrowej sieci UPC na terenie Śląska.

FaktoGram to cotygodniowa dawka energetyzujących informacji ze świata gier komputerowych skierowana do wytrawnych miłośników elektronicznej rozrywki. Z kolei w GameStory prezentowane są najciekawsze wydarzenia ze świata gier sprzed kilkudziesięciu lub kilku lat. Piotr Mańkowski, prowadzący program, opowiada nie tylko o historii kultowych gier, ale również popkultury, która wraz z nimi się rozwijała. W pierwszym odcinku GameStory widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej o narodzinach najsłynniejszej gry platformowej świata - Super Mario Bros.

Jest to projekt pilotażowy, w ramach którego spółka relizuje strategię wprowadzania kontentu wideo do różnych sieci dystrybucyjnych. W przyszłości spółka planuje stworzyć, przy współpracy z tego typu podmiotami, pakiet dedykowany wirtualnej rozrywce.

Obecnie kanał "dlaCiebie" dostępny jest w ramach usług operatora UPC m.in. w: Katowicach, Chorzowie, Siemianowicach, Bytomiu, Częstochowie, Sosnowcu, Zabrzu, Dąbrowie Górniczej, Tychach oraz Gliwicach.

Osoby reprezentujące spółkę:
Bogusław Białoskórski - Prezes Zarządu

« Pełna lista raportów EBI