Relacje inwestorskie - Aktualności
PlayMakers.tv zapowiada cykliczny program poświęcony rynkowi NewConnect
2012-03-06

NewConnector.TV - pierwszy program telewizyjny w Polsce poświęcony wyłącznie rynkowi NewConnect i tematyce z nim związanej. Program NewConnector.TV to 20 minutowy, cotygodniowy zestaw najważniejszych informacji z małego parkietu warszawskiej giełdy, prezentujący debiuty spółek, indeksy sektory i liderów biznesu "Małej Giełdy". Premiera programu NewConnector.TV jest zaplanowana na kwiecień 2012 na platformie PlayMakers.TV.

Program będzie wspierany serwisem internetowym www.newconnector.tv, będzie również dostępny na wybranych portalach branżowych i cyfrowych telewizjach kablowych.

Program poprowadzi Michał Faber - wieloletni animator konferencji związanych z rynkiem nowych technologii . Twórca cyklu konferencji TMT Executive Seminar i serwisu społecznościowego Biznes.net, który jak sam mówi: "Dla niewtajemniczonych i trywializujących sprawę - giełda to kasyno.Dla wtajemniczonych to jak gra w szachy lub pokera - tyle że rozbieranego. Można wszystko stracić... albo się wzbogacić pozbawiając ciuchów innych graczy (spekulacja) - dla odmiany czasem udaje się zbudować wartość spółki nie pozbawiając nikogo odzieży, tylko budując fundamenty - zależy co kto lubi. Duże ryzyko jest wpisane w NewConnect ale jest też na tym rynku ogromny potencjał wzrostu, jest intelektualna rozrywka, zabawa i odkrywanie nowych, ciekawych obszarów biznesowych, innowacji i talentów - w odróżnieniu od rutyny dużych organizmów giełdowych, które przypominają skamieliny z plejstocenu"Stałym komentatorem programu będzie redaktor magazynu "Forbes" Filip Kowalik - wybitny dziennikarz ekonomiczny, specjalizujący się w tematyce medialno-technologicznej i od lat zajmujący się rynkami finansowymi..

Program telewizyjny NewConnector.TV będzie wspomagany kampanią medialną w mediach branżowych i serwisach społecznościowych inwestorów indywidualnych. NewConnector.TV będzie monetyzował swoje treści poprzez pakiety sponsorskie, product placement i biznes foldery, czyli materiały promocyjne spółek-debiutantów, emitentów oraz firm wspomagających: fundusze inwestycyjne i autoryzowanych doradców.

Projekt jest realizowany przez spółkę PlayMakers S.A., notowaną na giełdowym rynku NewConnect (PMK / PLAYMAKER). PlayMakers.TV jest platformą medialną skierowaną do środowiska cyberkulturowego - zarówno nastoletnich fanów gadżetów i gier, jak również starszych odbiorców, niewyobrażających sobie codziennej pracy i rozrywki bez współczesnych technologii, zafascynowanych fenomenami otaczającej nas cyberkultury.
« Pełna lista aktualności