Relacje inwestorskie - Aktualności
GameStory - w kwietniu rusza druga seria programu poświęconego legendom elektronicznej rozrywki
2012-03-13

W maju 2011 roku miała miejsce entuzjastycznie przyjęta premiera programu GameStory.

Premierowe odcinki pierwszej serii można było ogladać w ramach dedykowanego serwisu www.gamestory.tv oraz w największych polskich portalach internetowych takich jak Wirtualna Polska, serwisach grupy Agora oraz Axel Springer. W programie, prócz podanej w atrakcyjny sposób swoistej "lekcji" historii, prezentowane są wypowiedzi polskich dziennikarzy branżowych oraz twórców gier takich jak John Cutter czy Piotr Łukaszuk.Już w kwietniu, PlayMakersTV zaprasza na emisję nowej serii GameStory, w ramach której zaprezentowane zostaną tytuły mające swoje ugruntowane miejsce w panteonie gier wideo. Nie zabraknie także produkcji rodem z Polski.

Jak mówi sam autor scenariusza programu, Piotr Mańkowski: "GameStory to interaktywna podróż do korzeni przemysłu, który dostarcza rozrywkę setkom milionów ludzi na planecie Ziemia"

Media o programie:

"W sumie nie tylko ciekawy, ale i profesjonalnie zrobiony. Bo przez profesjonalistów i branżowych wyjadaczy (...) w oczy rzuca się przede wszystkim interesująca, przystępnie podana treść, a także profesjonalna oprawa audiowizualna." - GameZilla.pl

"Obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika starych gier i dobra wróżba na przyszłość" - antyweb.pl


Dotychczas wyemitowane odcinki programu GameStory są dostępne na stronie internetowej www.gamestory.tv oraz na platformie PlayMakersTV pod adresem www.playmakers.tv.
« Pełna lista aktualności